Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Dzień otwarty wielkiej inwestycji w szpitalu

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Dniu otwartym inwestycji”. Chodzi o wielki projekt realizowany w Kociewskim Centrum Zdrowia przez Powiat Starogardzki. Będzie można z bliska zobaczyć jak wygląda realizacja największego projektu w historii starogardzkiego szpitala. 

Palat informacyjny dzień otwarty inwestycji sobota 18. lipca 2020

Kiedy? Już w sobotę, 18 lipca w godz. 9-13, można będzie zobaczyć m.in. budowę bloku operacyjnego, centralnej sterylizatorni, poznać lepiej oddziały. 

Kto? W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto dokona zgłoszenia poprzez zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz należy przesłać na adres: ewa.macholla@powiatstarogard.pl Po przesłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z daną osobą i podamy informacje na temat dokładnej godziny spotkania, bowiem w wydarzeniu uczestniczą 10-osobowe grupy, które będą się poruszały wytyczonym szlakiem po budowie bloku operacyjnego i centralnej sterylizatorni. 

Program? Wydarzenie zakłada, że każdy z uczestników będzie mógł odwiedzić budowę bloku i centralnej sterylizatorni, zobaczyć na jakim etapie jest obecnie przedsięwzięcie, przekonać się co zostało zrobione, co jeszcze zrobić trzeba, dowiedzieć się jakie oddziały już zostały zmodernizowane. To niebywałą okazja, aby móc dotrzeć tam, gdzie zwykle nie jest to możliwe.

Osoby chętne do udziału w „Dniu otwartym” prosimy o zapoznanie się z załączonym regulaminem i przesłanie formularza. 

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku, 13 lipca, do godz. 13.00. 

Przypomnijmy, że inwestycja jest realizowana w ramach projektu: „Rozbudowa, przebudowa i doposażenie Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim oraz podniesienie kwalifikacji kadry medycznej celem zwiększenia dostępności specjalistycznych usług zdrowotnych w zakresie chorób cywilizacyjnych”.