Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Trzy wyremontowane drogi w Smętowie

Cieszą się mieszkańcy Smętowa Granicznego, a nawet i całej gminy. Powodów do radości mają aż… trzy! Jak to możliwe? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Dziś w miejscowości odbyło się uroczyste zakończenie remontu aż trzech ulic. Przebudowana została ulica Gdańska, a także odcinek ulicy Okrężnej oraz ulicy Kwiatowej.

Na uroczystości obecni byli m.in. Wioleta Strzemkowska-Konkolewska oraz Lech Kolaska, członkowie Zarządu Powiatu, którzy w imieniu władz Powiatu gratulowali wójt Anicie Galantoraz Radzie Gminy tych jakże ważnych inwestycji.

– Możemy dziś podziwiać kolejną inwestycję z inicjatywy Rady Gminy i pani wójt – przyznała Wioleta Strzemkowska-Konkolewska. – Zarząd Powiatu od wielu lat, jako priorytetowe zadanie w naszej strategii, stawia na rozwój infrastruktury drogowej. Dziś w gminie Smętowo Graniczne jest dzień szczególny, bo te inwestycje to taka swoista triada. Nie zawsze zdarza się, że mamy możliwość oglądania zrealizowanych jednocześnie aż trzech przedsięwzięć. Goście, wśród których był senator Ryszard Świlski, a także samorządowcy z terenu powiatu oraz mieszkańcy, mogli na własne oczy przekonać się w jakim standardzie zostały wykonane drogi.

  • Serce się cieszy, że Smętowo Graniczne tak pięknie się rozwija – podkreślił Lech Kolaska. – Władze gminy potrafią trafić w największe potrzeby społeczeństwa. Dziś z pewnością mieszkańcy się radują.

Gratulujemy!