Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Starostwo otwarte dla Klientów

Od poniedziałku, 7 czerwca 2021 roku Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim wznawia bezpośrednią obsługę Klientów, czyli wraca do funkcjonowania w trybie sprzed pandemii.

W ostatnich miesiącach realizowane były wszystkie potrzeby mieszkańców, jednak wizyta  w urzędzie była możliwa po uprzednim, telefonicznym bądź mailowym, umówieniu terminu spotkania. Decydowały o tym wyłącznie względy bezpieczeństwa sanitarnego. Teraz dostęp do Starostwa Powiatowego będzie możliwy dla każdego w godzinach funkcjonowania poszczególnych wydziałów. Jednocześnie w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów oraz pracowników przypominamy o obowiązku zakrywania na terenie urzędu ust i nosa, a także o dezynfekcji rąk.

W trakcie pandemii wielu mieszkańców nauczyło się, że sprawy można szybko i sprawnie załatwić telefonicznie lub on-line z wykorzystaniem platformy internetowej na adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na ePUAP /c8ji522ua1/SkrytkaESP. Nadal zachęcamy do korzystania z tych wygodnych metod kontaktu z urzędem.

Przypominamy, że Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gd. jest czynne w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 7.30 – 15.30, w środy 7.30 – 17.00, a w piątki 7.30 – 14.00.