Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Rejestratorki i sekretarki przeszkolone

Za nami kolejne szkolenie przeprowadzone dla kadry Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w ramach wielkiego projektu, który prowadzony jest przez Powiat Starogardzki. Tym razem w szkoleniu wzięły udział sekretarki i rejestratorki medyczne.

W Kociewskim Centrum Zdrowia odbyło się szkolenie w ramach wielkiego projektu.

Tym razem 13 pań głównie sekretarek i rejestratorek medycznych mogło nabyć umiejętności i kompetencje w ramach Profesjonalnej Obsługi Pacjenta. Realizacja takiego rodzaju szkoleń jest dla nas bardzo ważna, gdyż szpital stara się dostosować do wysokich standardów obsługi zróżnicowanych pacjentów i profesjonalnie radzić sobie w sytuacjach problemowych. Szkolenie zostało przeprowadzone w dnia 07-08.06.2022 r. przez firmę EUR Consulting Sp. z o.o. z Pruszcza Gdańskiego. Za realizację zadania odpowiada Fundacja Szpitala św. Jana będąca partnerem projektu.

Szkolenie zostało przeprowadzone w ramach projektu pn. „Rozbudowa, przebudowa i doposażenie Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim oraz podniesienie kwalifikacji kadry medycznej celem zwiększenia dostępności specjalistycznych usług zdrowotnych w zakresie chorób cywilizacyjnych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.