Poznajcie Milenkę urodzoną 10 lutego

Niesamowicie dumny tata, szczęśliwa mama i przecudna dziewczynka… Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy spotkać się z państwem Knopik. Dlaczego akurat z nimi i dlaczego w Kawiarni Słodka Kociewianka? Już wszystko wyjaśniamy.

Z rodzicami Milenki spotkaliśmy się w Kawiarni Słodka Kociewianka w Starogardzie Gdańskim.

Jak zapewne wiecie i doskonale pamiętacie – 10 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kociewia. Dumnie i wesoło w wielu miejscach naszego powiatu pokazujemy, że warto być Kociewiakiem. Ale, ale… od lat w niecodzienny sposób świętujemy narodziny dzieci, które właśnie 10 lutego przyszły na świat w Kociewskim Centrum Zdrowia. Czy już zagadka rozwiązana? W tym roku z pomocą przyszła nam Marzena Hinc, właścicielka kawiarni. No bo chyba najmilej jest świętować narodziny Kociewianki w miejscu o tak wyjątkowej nazwie, a do tego przy przepysznej kawie i smacznym cieście.

Z rodzicami Milenki – Marzeną i Andrzejem – spotkała się wicestarosta Wioleta Strzemkowska-Konkolewska oraz naczelnik Wydziału Nadzoru Właścicielskiego i Zdrowia Dorota Gałecka. Panie oprócz gratulacji i życzeń przekazały również prezent dla Milenki oraz voucher do wykorzystania w sieci sklepów Smyk. Prezent przygotowała również Marzena Hinc – to voucher do kawiarni. Do życzeń, przede wszystkim zdrowia, dołącza się pisząca te słowa Ewa Macholla-Jacewicz, rzecznik prasowy Powiatu.