Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Niezwykła kreatywność i logiczne myślenie

Za nami Turniej Przedsiębiorczości Szkół Ponadpodstawowych, w którym wzięło udział  21 uczniów z 7 szkół ponadpodstawowych. Zmaganiom, które były niezwykle interesujące, kibicowała wicestarosta Wioleta Strzemkowska-Konkolewska.

W turnieju wzięli udział uczniowie z 7 szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Starogardzki.

Uczestnicy rozwiązywali zadania na kreatywność, pamięć, logiczne myślenie, komunikację czy wyszukiwanie informacji. Całość zakończyło zadanie marketingowe. W świetnej atmosferze i dobrych humorach uczestnicy pracowali nie ze swoimi znajomymi ze szkoły, ale pomieszani tak, że w każdej grupie byli przedstawiciele różnych szkół. To świetny sposób na naukę pracy w grupie i współpracę z przypadkowo poznanymi osobami. 

Wszystkim uczestnikom mocno kibicowała wicestarosta Wioleta Strzemkowska-Konkolewska.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Jakub Nowakowski (ZSP Skórcz), Filip Malecki (Technikum w Owidzu), Adam Bednarek (ZSZ Starogard), Michał Negowski (II LO)

II miejsce – Łucja Samp (ILO), Zuzanna Dobrzyńska (IILO), Aleksander Ossowski (ZSE Starogard Gdański), Piotr Narloch (ZSZ Starogard Gdański)

III miejsce – Julia Lorbiecka (ILO), Jakub Koper (Technikum w Owidzu), Piotr Wawrzykowski (ZSR CKZ w Bilesławowie), Nikodem Fryga (ZSP w Skórczu), Maciej Grzebiński (ZSE Starogard Gdański). 

Organizatorem zmagań było Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i serdecznie gratulujemy.