Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Kto powalczy w województwie?

Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w ramach licealiady za nami. Znamy zwycięzców, wiemy, kto będzie nas reprezentował na szczeblu wojewódzkim.

Poznaliśmy zwycięzców biegów sztafetowych.

Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Starogardzie Gd. zorganizował biegi na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach. Biegaczom kibicowali wicestarosta Patryk Gabriel oraz członek Zarządu Powiatu Wioleta Strzemkowska-Konkolewska.

W biegach wzięło udział 7 szkół z terenu powiatu, klasyfikacja przedstawia się następująco:

Dziewczęta: 1. I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie, 2. Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie, 3. II Liceum Ogólnokształcące, 4. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu, 5. Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gd.,6. Technikum w Owidzu, 7. Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gd.

Chłopcy: 1. II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gd., 2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu, 3. I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gd., 4. Zespół Szkół Ekonomicznych, 5. Zespół Szkół Rolniczych w Bolesławowie, 6. Zespół Szkół Zawodowych, Technikum w Owidzu.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegów.

Tekst i fot. Michał Hinc