Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Dwa szkolenia dla pracodawców

Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim organizuje 26 lutego 2019 r. dwa bezpłatne szkolenia dla pracodawców.

– Pierwsze z nich, które rozpocznie się o godzinie 9.00 poświęcone będzie elektronizacji akt pracowniczych. W jego  trakcie wyjaśnimy na czym polega projekt e-akta i jak zmienia się okres przechowywania akt pracowniczych. Wskażemy również zmiany, które zostaną wprowadzone w Programie Płatnik i e-Płatnik oraz na profilu płatnika składek na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) oraz jakie są zmiany w bieżąco składanych dokumentach – wyjaśnia Krzysztof Cieszyński, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa pomorskiego. – Podczas drugiego szkoleniu przybliżymy problematykę kontroli zwolnień lekarskich od pracy w zakresie prawidłowości orzekania  i prawidłowości ich wykorzystywania.

Szkolenie rozpocznie się o 11.00. Każde ze szkoleń potrwa około 2 godzin. Zgłoszenia uczestnictwa w obu szkoleniach przyjmujemy mailowo pod adresem: barbara.grunt@zus.pl lub telefonicznie pod numerem (58) 560 17 24.