Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Dużo zdrowia dla Lenki

Lenka, Luiza i Liwia – trzy fantastyczne dziewczynki to córeczki Państwa Mireli i Karola Karwatowskich. Najmłodsza z nich, Lena, przyszła na świat 3 stycznia 2024 roku i jest pierwszym dzieckiem urodzonym w tym roku w Kociewskim Centrum Zdrowia.

Tradycyjnie spotkaliśmy się z rodzicami pierwszego dziecka urodzonego w tym roku w starogardzkim szpitalu.

Już pewną tradycją stało się, że pierwsze dziecko, które rodzi się w naszym szpitalu na początku roku, otrzymuje od nas prezent. Jest to oczywiście miś-przytulanka, a dla rodziców voucher do wykorzystania w sieci sklepów Smyk. Taką niespodziankę przygotowaliśmy dla Mireli i Karola Karwatowskich, rodziców małej Lenki.

Dziewczynka ma dwie starsze siostry – przesympatyczną Luizkę i uroczą Liwię. Luiza ma 3 latka, Liwia jest już uczennicą i ma 7 lat. Dla starszych siostrzyczek też oczywiście były prezenty. Z całą rodziną Państwa Karwatowskich spotkaliśmy się w Rezydencji Live w Okolu, aby przy kawie i pysznym cieście poznać się lepiej. Była też niespodzianka od gospodarzy spotkania – vouchery do wykorzystania w Rezydencji Live.

Prezenty w imieniu Zarządu Powiatu wręczyła wicestarosta Wioleta Strzemkowska-Konkolewska oraz Dorota Gałecka, naczelnik Wydziału Nadzoru Właścicielskiego i Zdrowia, życząc przede wszystkim dużo zdrówka, uśmiechu i doświadczania samych pozytywów uroków rodzicielstwa.