Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Dla kogo nagroda starosty „Kociewski Gryf”?

Znasz osobę, która w 2019 roku wyróżniała się osiągnięciami w dziedzinie kultury? A może uważasz, że działania którejś z organizacji pozarządowych były szczególnie istotne w działalności społeczno-kulturalnej na rzecz mieszkańców? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś kandydatów do nagrody „Kociewski Gryf”.

Szanowni Państwo,
zbliża się kolejna, jubileuszowa edycja wręczenia Nagrody Starosty Starogardzkiego „Kociewski Gryf”. Dla wielu działaczy, artystów, animatorów kultury i twórców miniony 2019 rok był czasem sukcesów, które zwieńczały nierzadko długą drogę przygotowań, wysiłku i poświęcenia. Zwracam się więc do Państwa z prośbą o nadsyłanie swoich kandydatur do tego zaszczytnego wyróżnienia. Nagrodę przyznaje się w dwóch dziedzinach: kultura i organizacja pozarządowa. Z kolei nagroda w dziedzinie kultury przyznawana jest w dwóch kategoriach: Twórca Roku (osoba), Impreza Roku – (instytucja, organizacja).
Propozycje są przyjmowane do 19 lutego 2020 roku w kancelarii Starostwa Powiatowego, ul. Kościuszki 17, 83-200 Starogard Gdański.

Kazimierz Chyła

Starosta Starogardzki

Grafika dekoracyjna przedstawiająca statuetkę gryfa przypominająca rysunek węglem