Awanse i wyróżnienia na święto policji

Ponad 200 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim obchodziło swoje święto. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której wręczone zostały odznaczenia resortowe oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe.

Starosta Kazimierz Chyła na ręce komendanta Bogusława Ziemby przekazał gratulacje.

Komendant Inspektor Bogusław Ziemba, który przewodniczył ceremonii, złożył wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym podziękowania za codzienne zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu starogardzkiego. W uroczystości wziął udział starosta Kazimierz Chyła, który dziękował za codzienną, wymagającą wyrzeczeń służbę.

– Pragniemy złożyć serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania wszystkim Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Cywilnym Policji za trudną i niebezpieczną pracę – mówił starosta. – Służba wymaga odpowiedzialności, ciągłej gotowości do poświęceń oraz niesienia pomocy mieszkańcom powiatu starogardzkiego. Dziękujemy za poświęcenie oraz za to, że każdego dnia Policjantki i Policjanci podejmują się najtrudniejszych wyzwań, aby zapewnić bezpieczeństwo. Przyjmując na siebie te obowiązki wykazujecie się Państwo odwagą opartą o profesjonalizm oraz zaangażowanie, za co należą się szczególne podziękowania i wdzięczność. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z codziennej służby, a przede wszystkim dobrego zdrowia. Waszym Rodzinom i Bliskim pragniemy przekazać wyrazy wdzięczności i uznania za wyrozumiałość oraz wsparcie, gdyż bez tego służba nie byłaby realizowana z pełnym oddaniem.

Przyłączamy się do życzeń, a także gratulujemy wszystkim odznaczonym, wyróżnionym i awansowanym.