Przejdź do menu
Przejdź do ustawień dostepności
Przejdź do treści strony
-
- Druki/wnioski do pobrania
- Rejestracja auta, prawo jazdy, transport
- Umawianie wizyt do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg
- Pozwolenia na budowę
- Jakość powietrza
- Apteki – dyżury
- Placówki medyczne
- Pozwolenie na sprowadzenie zwłok lub urny z zagranicy
- Sieć defibrylatorów
- Mapa Ewidencji Gruntów
- Nieodpłatna Pomoc Prawna i Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie
- Ochrona i opieka nad zabytkami
- Biuletyn samorządowy
-
- Druki/wnioski do pobrania
- Rejestracja auta, prawo jazdy, transport
- Umawianie wizyt do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg
- Pozwolenia na budowę
- Jakość powietrza
- Apteki – dyżury
- Placówki medyczne
- Pozwolenie na sprowadzenie zwłok lub urny z zagranicy
- Sieć defibrylatorów
- Mapa Ewidencji Gruntów
- Nieodpłatna Pomoc Prawna i Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie
- Ochrona i opieka nad zabytkami
- Biuletyn samorządowy
Strona główna / Deyna Cup Junior Ladies – pierwszy turniej dziewcząt w Starogardzie Gdańskim!
Deyna Cup Junior Ladies – pierwszy turniej dziewcząt w Starogardzie Gdańskim!

W dniach rozgrywania 13. Turnieju Deyna Cup Junior 2025 w Starogardzie Gdańskim miało miejsce historyczne wydarzenie – pierwsza edycja turnieju dla dziewcząt: Deyna Cup Junior Ladies.
Dotychczas w turniejach imienia Kazimierza Deyny, legendy polskiej piłki nożnej pochodzącej ze Starogardu Gdańskiego, rywalizowali głównie chłopcy. W tym roku po raz pierwszy swoje umiejętności zaprezentowały także młode piłkarki, udowadniając, że piłka nożna nie zna podziału na płeć.
Na boisku zobaczyliśmy 7 drużyn, które stworzyły widowisko pełne emocji i pięknych sportowych akcji. Pomimo chłodnej aury, trybuny rozgrzewała gorąca atmosfera, a publiczność mogła podziwiać mecze rozgrywane w duchu fair play. Turniej pokazał, że futbol w wydaniu dziewczęcym potrafi dostarczyć równie wielu wrażeń, a przede wszystkim – świetnej zabawy i sportowej pasji.
Najlepszą drużyną okazał się AP ORLEN Gdańsk, II miejsce wywalczyła Flauta Gdynia, a III miejsce zajęły Jaguar Ladies Gdańsk.
Puchary i medale wszystkim uczestniczkom wręczyli Wioleta Strzemkowska-Konkolewska – Starosta Starogardzki oraz Patryk Gabriel – Poseł na Sejm RP.
To wydarzenie jest kolejnym krokiem w popularyzacji piłki nożnej kobiet, która w Polsce z roku na rok rozwija się coraz prężniej. Turniej ma na celu nie tylko promocję sportu, lecz także inspirowanie młodego pokolenia do realizacji marzeń.
Gratulujemy wszystkim zawodniczkom osiągniętych wyników i z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje turnieju. ⚽💪
Mamy nadzieję, że Deyna Cup Junior Ladies na stałe wpisze się w sportowy kalendarz naszego regionu!







Najnowsze artykuły
- Marsz Niepodległości
- Wieczór patriotyczny w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bolesławowie
- 7 listopada 2025r. w Galerii Neptun odbyła się akcja profilaktyczna pod hasłem „Nie rób jaj! Badaj się!”
- Starogardzka Konferencjia „Bezpieczne Dzieciństwo”
- III edycja Rokoćinskiego Szlaku Kapliczek Przydrożnych
- Konkurs ekologiczny „Myślę EKOlogicznie 4” – zapraszamy do udziału!
- Profilaktyka ma moc
- Zmiany w organizacji czasu pracy urzędu
- Zmiana zasad funkcjonowania ośrodków zbiorowego zakwaterowania dla uchodźców z Ukrainy
- „Wyjście z klasą” – dofinansowanie wyjść edukacyjno-kulturalnych dla uczniów