Przejdź do menu
Przejdź do ustawień dostepności
Przejdź do treści strony
-
- Druki/wnioski do pobrania
- Rejestracja auta, prawo jazdy, transport
- Umawianie wizyt do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg
- Pozwolenia na budowę
- Jakość powietrza
- Apteki – dyżury
- Placówki medyczne
- Pozwolenie na sprowadzenie zwłok lub urny z zagranicy
- Sieć defibrylatorów
- Mapa Ewidencji Gruntów
- Nieodpłatna Pomoc Prawna i Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie
- Ochrona i opieka nad zabytkami
- Biuletyn samorządowy
-
- Gminy Powiatu Starogardzkiego – Mapa
- Statut Powiatu
- Informacje ogólne
- Charakterystyka Powiatu
- Związek Powiatów
- Rada Gospodarcza Powiatu Starogardzkiego
- Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego
- Rada Seniorów Powiatu Starogardzkiego
- Rada Działalności Pożytku Publicznego
- Rada ds. Kobiet Powiatu Starogardzkiego
- Rada Rynku Pracy
-
- Druki/wnioski do pobrania
- Rejestracja auta, prawo jazdy, transport
- Umawianie wizyt do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg
- Pozwolenia na budowę
- Jakość powietrza
- Apteki – dyżury
- Placówki medyczne
- Pozwolenie na sprowadzenie zwłok lub urny z zagranicy
- Sieć defibrylatorów
- Mapa Ewidencji Gruntów
- Nieodpłatna Pomoc Prawna i Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie
- Ochrona i opieka nad zabytkami
- Biuletyn samorządowy
-
- Gminy Powiatu Starogardzkiego – Mapa
- Statut Powiatu
- Informacje ogólne
- Charakterystyka Powiatu
- Związek Powiatów
- Rada Gospodarcza Powiatu Starogardzkiego
- Młodzieżowa Rada Powiatu Starogardzkiego
- Rada Seniorów Powiatu Starogardzkiego
- Rada Działalności Pożytku Publicznego
- Rada ds. Kobiet Powiatu Starogardzkiego
- Rada Rynku Pracy
Strona główna / 7 listopada 2025r. w Galerii Neptun odbyła się akcja profilaktyczna pod hasłem „Nie rób jaj! Badaj się!”
7 listopada 2025r. w Galerii Neptun odbyła się akcja profilaktyczna pod hasłem „Nie rób jaj! Badaj się!”
Podczas wydarzenia mieszkańcy mogli skorzystać z bezpłatnych badań poziomu PSA (antygenu gruczołu krokowego), poziomu cukru we krwi oraz pomiaru ciśnienia tętniczego.
W akcji uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Powiatu Starogardzkiego, Dyrekcja Szpitala Kociewskiego Centrum Zdrowia oraz Naczelnik Wydziału Zdrowia – Dorota Gałecka.
💬 Celem wydarzenia było zachęcenie mieszkańców do regularnej profilaktyki i dbałości o zdrowie.
👉 Choroby takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze czy rak prostaty to jedne z najczęstszych chorób cywilizacyjnych, które rozwijają się często bezobjawowo.
🩺 Wczesne wykrycie nieprawidłowości pozwala na szybkie wdrożenie leczenia i uniknięcie poważnych powikłań – dlatego warto badać się regularnie!
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji i zadbali o swoje zdrowie 💙
Zachęcamy do udziału w kolejnych bezpłatnych badaniach organizowanych przez Powiat Starogardzki i Kociewskie Centrum Zdrowia.







Najnowsze artykuły
- Ważne zmiany w rejestracji pojazdów od 10 czerwca 2026 r.
- Talent, pasja i muzyczne emocje. Powiatowizja 6.0 za nami
- Delegacja z tureckiego Demre
- Konkurs „Hasło EKOlogiczne Edycja II” – Zgłoś swoje hasło i wygraj nagrodę!
- XXIII Sesja Rady Powiatu Starogardzkiego
- Otwarcie Polskiej Platformy Technologii RNA
- Zmiana godzin pracy w dniach 3 i 5 czerwca
- Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
- Konferencja „Od wolontariatu do profesjonalnej opieki – seniorzy w świecie młodych”
- Wyrazy współczucia