Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

UWAGA! Komunikat Starosty Starogardzkiego dot. załatwiania spraw w urzędzie

KOMUNIKAT

Starosty Starogardzkiego

z dnia 13.03.2020 r.

Na podstawie Zarządzenia nr 31/2020 Starosty Starogardzkiego z dnia 13.03.2020 r. w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusa COVID-19 informuję:

  1. W budynku Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim od dnia 16.03.2020 r. sprawy załatwiane będą telefonicznie lub drogą pocztową/emailową oraz przez ePUAP. W szczególnych przypadkach osobiście za uprzednim zgłoszeniem telefonicznym.
  2. Wydział Komunikacji od dnia 16 marca pracuje w ograniczonym zakresie stosownie do możliwości kadrowych. Z uwagi na powyższe ANULUJE się wizyty do rejestracji pojazdu umówione w terminach od dnia 16 marca do 31 marca 2020 ( szczegóły w odrębnym komunikacie).
  3. Interesanci umówieni telefonicznie po potwierdzeniu umówionej wizyty będą wpuszczani do budynku przez wyznaczonego pracownika.
  4. Starosta prosi o załatwianie spraw w urzędzie w późniejszym terminie. Prośba wynika z odpowiedzialności za zdrowie klientów urzędu i urzędników oraz konieczności podejmowania profilaktycznych działań eliminujących zagrożenie epidemiologiczne.
  5. W miarę możliwości proszę wykorzystywać alternatywne sposoby komunikacji z urzędem: przez ePUAP, wysyłając pisma/wnioski przez pocztę elektroniczną : starostwo@powiatstarogard.pl lub telefonicznie.
  6. Adresy mailowe i numery telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych Starostwa znajdują się na stronie bip.powiatstarogard.pl

Dla wspólnego dobra, wobec zagrożenia epidemiologicznego, Starosta Starogardzki apeluje o dostosowanie się do powyższych wskazówek.

                                                              Starosta Starogardzki

                                                                  Kazimierz Chyła