Świetnie znają się na przepisach

Za nami finał ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych zorganizowanych przez Moto Kociewie Stg. Kto najlepiej zna się na przepisach?

Uczestnicy turnieju za swoją wiedzę otrzymali nagrody.

W rozdaniu nagród wzięła udział starosta Wioleta Strzemkowska-Konkolewska oraz wicestarosta Witold Sykutera.

Rywalizacja była zacięta, ale nade wszystko ważne jest, że uczestnicy zmagań poznali przepisy ruchu drogowego, które będą stosować na co dzień. Jeśli chodzi o wyniki, to drużynowo zwyciężyła Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu, II miejsce wywalczył Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kamieniu Pomorskim, a trzecie Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Pinokio w Częstochowie. Wręczono także nagrody indywidualne. Pierwsze miejsce zdobył Wiktor Przysło, drugie Gracjan Jordan, a trzecie Oskar Biela. Serdecznie gratulujemy.