Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

III Bieg BiegamBoLubię LASY

Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides serdecznie zaprasza na III Bieg BiegamBoLubię LASY, który odbędzie się w leśniczówce Szpęgawsk (koło Starogardu Gdańskiego) w niedzielę 19 września 2021 na dystansie 5 km. Start do biegu głównego rozpocznie się o godz. 12.00. Trasa w całości prowadzi malowniczymi ścieżkami leśnymi.

Podczas imprezy zaplanowane zostały również biegi towarzyszące dla dzieci na 300m (w kategorii do 7 lat) i 600m (w kategorii 8-11 lat) oraz bieg dla niepełnosprawnych na 600m w ramach Mistrzostw Powiatu Osób Niepełnosprawnych.

Biegi towarzyszące rozpoczynają się o godz. 10.30.

Zachęcamy do zapisów i zapoznania się z regulaminem zamieszczonym na stronie elektronicznezapisy.pl

Elektroniczne zapisy obowiązują zarówno w biegu głównym, jak i w biegach towarzyszących. Zapisy elektroniczne trwają już tylko do 14.09.2021.

Miło nam także poinformować, że gościem specjalnym imprezy będzie Krystyna Pieczulis – utytułowana maratonka, wielokrotna reprezentantka Polski w biegach długich.

Na uczestników biegu głównego czeka ciekawy pakiet startowy, dla najmłodszych po biegu możliwość zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, a dla wszystkich poczęstunek regeneracyjny.

Zapraszamy serdecznie do udziału!