Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Dzień Serca w zgodzie z naturą

Jesteśmy Wam winni sprostowanie. To nie był Dzień Serca, a najprawdziwszy Dzień Zdrowia. Przez 4 godziny czekała na Was cała masa badań – od EKG przez KTG, pomiar ciśnienia, poziom cukru, słuchu, w kierunku osteoporozy na mammografii, poradach i programach typu 40+ skończywszy.

Do wygrania były świetne rowery.

Jeśli do tego dodamy, że przebadaliśmy ponad 400 osób, to śmiało możemy odtrąbić sukces.

Dzień Serca to przykład doskonałej współpracy z naszymi partnerami. Współorganizatorami byli: Kociewskie Centrum Zdrowia oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gd., ale wspierali nas również: Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma, Polpharma, Przychodnia Lekarska im. Marii Orlikowskiej-Płaczek, Centrum Zdrowia Psychicznego, STAR-WIK Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Rezydencja Live z Okola, policja, straż pożarna, Premium Gym, Mobilne Centrum Diagnostyki Osteoporozy. Dziękujemy.

Dodajmy, że około 150 osób wzięło udział w masie rowerowej, dwie osoby stały się posiadaczami nowiuteńkich dwóch kółek, rozdaliśmy masę nagród, ale przede wszystkim zwróciliśmy Waszą uwagę na jedną niezwykle ważną rzecz – profilaktykę i zdrowie.

Do zobaczenia za rok!