Medal Starosty dla pani inżynier

W Filharmonii Bałtyckiej jubileusz 20-lecia świętowała Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Był to też ważny dzień również dla władz Powiatu Starogardzkiego…

Medal Starosty otrzymała pani Wioleta Grzeszkiewicz-Wolska.

Spieszymy z informacją, że na wniosek przewodniczącego Rady Izby prof. Krzysztofa Wilde Medalem Starosty Starogardzkiego została odznaczona pani Wioleta Grzeszkiewicz-Wolska, inżynier budownictwa z prawie 20-letnim stażem, która uczestniczyła w wielu projektach związanych z naszym Powiatem – autostradą A1, osiedlem Green Park, czy z ochroną zabytków w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Kocborowie. Medal wręczył oraz słowa uznania przekazał wicestarosta Patryk Gabriel.

Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa reprezentuje samorząd zawodowy inżynierów, podnosi ich świadomość i kształtuje odpowiedzialność zawodową. Zrzesza aż 8 tys. czynnych zawodowo inżynierów budownictwa.