Przejdź do treści
Bezpłatne szkolenie w ZUS-ie

Bezpłatne szkolenie w ZUS-ie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Starogardzie Gdańskim zaprasza na bezpłatne szkolenie, które dotyczyć będzie głównie ulg i umorzeń z należności z tytułu składek. Szkolenie odbędzie się w czwartek, 2 marca. 

Na konwencie o ptasiej grypie i reformie oświaty

Na konwencie o ptasiej grypie i reformie oświaty

Podczas Konwentu Prezydenta, Burmistrzów i Wójtów z powiatu starogardzkiego zorganizowanego przez Starostę Leszka Burczyka poruszono trzy istotne kwestie. Była dyskusja na temat systemu informatycznego wspierającego pracę sołtysów, rozmawiano także o wysoce zjadliwej ptasiej grypie, a także poruszona została sprawa oświaty powiatowej w związku z reformą. 

Każdy może mieć wpływ na bezpieczeństwo

Każdy może mieć wpływ na bezpieczeństwo

Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń, każdy może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swoim otoczeniu. Reagujmy na zagrożenia i dzielmy się swoimi spostrzeżeniami z Policją! Umożliwi nam to strona internetową z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa, która jest łatwą w obsłudze aplikacją internetową służącą do wymiany informacji między Policją, a społeczeństwem.

 

 

Panie przejdą metamorfozę

Panie przejdą metamorfozę

Za nami pierwszy etap akcji "Piękna i Zdrowa - Metamorfoza". Wybrane przez jury panie wzięły udział w spotkaniu organizacyjnym. Teraz przed nimi poważne wyzwanie. Finał przedsięwzięcia odbędzie się 4 marca w Galerii Neptun. 

 

Kalendarz wydarzeń
luty 2017
PN
WT
ŚR
CZ
PT
SO
ND
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5