Przejdź do menu

Przejdź do ustawień dostepności

Przejdź do treści strony

Wizyta w Dekpol Steel zrobiła wrażenie

Zarząd Powiatu Starogardzkiego: starosta Kazimierz Chyła, wicestarosta Patryk Gabriel oraz Wioleta Strzemkowska-Konkolewska, członek Zarządu, a także Arkadiusz Banach, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy, odwiedzili firmę Dekpol w Pinczynie.

Wizyta władz Powiatu Starogardzkiego w firmie Dekpol Steel w Pinczynie.

Andrzej Kuchtyk, prezes Zarządu Dekpol Steel, opowiedział nie tylko o bieżącej działalności firmy, ale również o planach, które są niezwykle ambitne. A produkcja łyżek do koparek? To naprawdę robi wrażenie. Podczas spotkania była również mowa o przyszłości szkolnictwa zawodowego.

Dla niezorientowanych – Dekpol Steel, wchodzący w skład Grupy Kapitałowej Dekpol, jest największym w Polsce oraz jednym z największych w Europie producentem łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych. Eksportuje 95% swoich produktów do 24 krajów na całym świecie. Z ponad 750 tonami wyrobów gotowych wytwarzanych miesięcznie Dekpol Steel jest liderem na polskim rynku osprzętów do maszyn budowlanych. Firma chce jeszcze zdynamizować swój rozwój poprzez poszerzenie oferty handlowej i wzmocnienie obecności w Polsce, ale także na rynkach Europy, Afryki i Stanów Zjednoczonych.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy ciągłego rozwoju i realizacji wszystkich zamierzeń.