Konkurs fotograficzny "Mam sposób na życie bez używek"

Starosta Starogardzki i Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Starogardzie Gdańskim poraz kolejny zapraszają wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych Powiatu Starogardzkiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym:

„Mam Sposób na życie bez używek”

Zasady wzięcia udziału w konkursie:

• Zrób zdjęcia przedstawiające przyjemność jaką można czerpać z życia wolnego od używek,
  • Fotografią wypromuj aktywność fizyczną lub inne formy spędzania wolnego czasu z rówieśnikami lub rodziną,
  • Pokaż jak można dobrze się bawić bez stosowania używek (papierosów, alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych)
  • Badź kreatywny i wygraj nagrody!

Dla wszystkich uczestników Konkursu przewidziano bony podarunkowe – nagrody główne za zdobycie I, II i III miejsca i nagrody wyróżnienia.

Gdzie nadesłać zgłoszenie?

Prace konkursowe wraz z niezbędnymi załącznikami, dołączonymi do regulaminu konkursu, należy przesyłać na adres Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Starogardzie Gdańskim z siedzibą przy ul. Kanałowej 5.

Do kiedy?

Na Wasze zgłoszenia czekamy do dnia 31.10.2019 r.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!