Zgłoś się na kurs prawa jazdy

Od poniedziałku, 12 lutego 2018 roku rusza rekrutacja na kurs dla osób dorosłych: prawo jazdy kat. B w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

zglos-sie-na-kurs-prawa-jazdy-4009.jpg

Na Wasze Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami czekamy do 19.02.2018 r.

Więcej szczegółów w informacji o rekrutacji oraz regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie Powiatu Starogardzkiego w zakładce Urząd -> projekty unijne -> Przebudowa i remont (...)

Zapraszamy!

pliki do pobrania