Zgłoś się na bezpłatne kursy

Uwaga, od czwartku, 4 stycznia 2018 r. rusza rekrutacja na kursy dla osób dorosłych. Co trzeba zrobić, aby wziąć w nich udział?

zglos-sie-na-bezplatne-kursy-3842.jpg

Rekrutacja dotyczy:

1. Kurs MS Excel - w logistyce
2. Kurs MS Excel - w branżach ICT
3. Kurs MS Word

w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Na Wasze Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami czekamy do czwartku, 11 stycznia 2018 r.

Więcej szczegółów w informacji o rekrutacji oraz regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie Powiatu Starogardzkiego w zakładce Urząd -> projekty unijne -> Przebudowa i remont (...)

Zapraszamy!