Zaproszenie na III Ogólnopolską Spartakiadę Wiejskich Kobiet

Zapraszamy kobiety z terenów wiejskich do sportowej rywalizacji. 13 października w Szlachcie, gm. Osieczna odbędzie się III Ogólnopolska Spartakiada Wiejskich Kobiet.

zaproszenie-na-iii-ogolnopolska-spartakiade-wiejskich-kobiet-5031.jpg

Zadanie ma na celu upowszechnianie sportu i rekreacji wśród wiejskich kobiet oraz aktywizację mieszkańców wsi poprzez sportowe zmaganie. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia 5-osobowych drużyn do dnia 30 września. Będą zawody sportowe - każda kobieta bez względu na wiek, wagę i poziom sprawności może na sportowo spędzić czas i rozbudzić w sobie ducha walki. O szczegóły nalezy dzwonić pod nr tel. 606 643 999. Organizatorzy prześlą regulamin, kartę zgłoszenia i wykaz konkurencji. Sportowa zabawa wiejskich kobiet z całego kraju zakończona regionalnym poczęstunkiem przygotowanym przez kucharskie mistrzynie z KGW Osieczna.

Projekt dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim