Zapraszamy na XIV Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

W najbliższą sobotę, 17 marca od godziny 10.00 w gościnnych progach Publicznej Szkoły Podstawowej w Jabłowie odbędzie się XIV z kolei Powiatowy Turniej Kół Gospodyn Wiejskich.

zapraszamy-na-xiv-powiatowy-turniej-kol-gospodyn-wiejskich-4143.jpg

Tym razem do zabawy przystąpią następujące koła: Białachowo, Bobowo, Bolesławowo, Czarny Las, Koteże, Lalkowy oraz Osówek. Panie będą musiały pokazać swój talent, oryginalność, charyzmę, pomysłowość, także uczciwą, pełną zasad fair-play postawę turniejową. A będzie czym się wykazać, bowiem będziemy mogli podziwiać kobiety w takich konkurencjach jak:  dekoracje wielkanocne „Pisanki i mazurek,  edukacyjnej: plansza „Nasi bracia mniejsi”, w modzie pn. „ Deszczowa kreacja”, wokalnej „Mega babki to my” oraz konkurencji tanecznej pn. „Układ dowolny”.

Obecnie koła ciężko pracują, aby jak najlepiej zaprezentować się powiatowej publiczności.

zapraszamy-na-xiv-powiatowy-turniej-kol-gospodyn-wiejskich-4145.jpg