Zapraszamy na finał akcji "Piękna i Zdrowa - Metamorfoza"

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, Kociewskie Centrum Zdrowia oraz Galeria Netpun serdecznie zapraszają na finał akcji "Piękna i Zdrowa - Metamorfoza". Chcemy w ten sposób wspólnie świętować Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, a przede wszystkim skupić się na kwestiach zdrowotnych. Sprawdzimy też, jakie metamorfozy przeszły finalistki akcji.

zapraszamy-na-final-akcji-piekna-i-zdrowa-metamorfoza-4110.jpg

Razem z nami będą więc pielęgniarki, które sprawdzą poziom ciśnienia oraz cukru, a także dietetyk, który zwróci uwagę na to jak jeść zdrowo. Będą też inne porady zdrowotne. Nie zabraknie również występów tanecznych, konkursów z nagrodami, licznych niespodzianek, a kulminacyjnym momentem będzie pokaz z udziałem finalistek akcji. Pięć wybranych przez jury pań opowie o swojej drodze do zdrowszego stylu życia, o tym czego doświadczyły i jakie wskazówki wykorzystają w przyszłości.
Świętowanie, które zaplanowaliśmy na sobotę, 10 marca, zaczynamy o godz. 12.00. Miejscem naszego spotkania jest Galeria Neptun (przy fontannie).
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i wspólnym świętowaniu. Jest to druga edycja tego przedsięwzięcia. Ubiegłoroczne "Metamorfozy" cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord frekwencji.