Zagraj w tenisa i pomóż Amelce

Zachęcamy do udziału w II Mikołajkowym Turnieju Tenisa Dla Dzieci i Młodzieży. Tym razem organizatorzy zmagań na korcie łączą je z akcją charytatywną - Cegiełka dla Amelki.
zagraj-w-tenisa-i-pomoz-amelce-5382.jpg
 
15.12.2018 r. na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej na ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się druga edycja Mikołajkowego Turnieju Tenisa dla dzieci i młodzieży. 
- Mamy nadzieję, że ta impreza na stałe zagości na mapie najważniejszych sportowych wydarzeń w naszym mieście i odbywać się będzie corocznie w okresie przedświątecznym - mówi Marek Murawski z Akademii Tenisa. - Tym razem turniej odbędzie się całkowicie bezpłatnie dla wszystkich zawodników! Zbieramy natomiast cegiełki w wysokości od 10 zł na pomoc Amelce dotkniętej zespołem Leylla. Cegiełki wymienione będą na losy, w których do wygrania m.in. vouchery do restauracji KFC, wejściówki na kręgle lub bilard w Kula-Bowling, gadżety tenisowe oraz wiele innych. Poniżej przedstawiamy Wam historię 11 – letniej dziewczynki, która walczy o powrót do pełni zdrowia. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a więc z całego serca zachęcamy do wzięcia udziału w loterii i pomocy w tym słusznym celu – razem możemy więcej. 

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 10.00. Startuje grupa zielona – kategoria do lat. 16, od godz. 13.00 swoje mecze rozegra kategoria pomarańczowa - dzieci w wieku 9-12 lat, a od godz. 15.15 kategoria czerwona – uczestnicy do 8 lat. Pomiędzy turniejami (w godz. 14.30 – 15.15) odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych, na które zapraszamy wszystkie chętne dzieci!
UWAGA: Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia: 14.12.2018 r. u trenera Marka Murawskiego pod numerem telefonu 603 846 856.
Sponsorami II Mikołajkowego Turnieju Tenisa dla dzieci i młodzieży są: PUK Starkom – Dbamy o Kociewie, Bank BGŻ BNP Paribas, HEAD Tennis, Zajazd nad Stawem i Rybaczówka Grabówko, pizzeria Da Grasso, KFC, Pomorska Szkoła Wyższa, Piętro-Centrum Rozrywki, Kula-Bowling.