Wymyśl rym na anty-dym!

Zachęcamy uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych do udziału w konkursie "Wymyśl rym na ANTY-dym". Jego zasady są bardzo proste. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

wymysl-rym-na-anty-dym-4109.jpg

Przedmiotem konkursu jest napisanie rymowanki zwracającej uwagę na problem smogu. Chcemy w ten sposób podnieść świadomośc ekologiczną wśród dzieci, a także zachęcić je do tego by zaczęły dbać o środowisko. Zależy nam na tym, aby promować działania, które zmierzają do wyeliminowania spalania w paleniskach domowych. Wszyscy musimy poczuć się odpowiedzialni za jakość powietrza, którym oddychamy.

Warto spróbować swoich sił w konkursie, bowiem przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody:

za I miejsce -  karta podarunkowa o wartości 500 zł,

za II miejsce - karta podarunkowa o wartości 400 zł,

za III miejsce - karta podarunkowa o wartości 300 zł.

Na Wasze prace czekamy do 11 kwietnia 2018 r. na adres:

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 17, 83-200 Starogard Gdański, z dopiskiem: Konkurs – „Wymyśl rym na ANTY-dym”.