Weź udział w darmowym kursie

Uwaga, od 17 maja 2018 r. rusza rekrutacja na darmowe kursy dla osób dorosłych. Jakie? Sprawdźcie koniecznie!

1. Kurs certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego
2. Kurs operatora dronów
3. Kurs prawo jazdy kat. B

w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

wez-udzial-w-darmowym-kursie-4680.jpg

Na Wasze Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami czekamy do 24.05.2018 r.

Więcej szczegółów w informacji o rekrutacji oraz regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie Powiatu Starogardzkiego w zakładce Urząd -> projekty unijne -> Przebudowa i remont (...)

Zapraszamy!