Weź udział w darmowym kursie

Uwaga, od 11 stycznia 2019 r. rusza rekrutacja na darmowe kursy dla osób dorosłych (zajęcia teoretyczne i praktyczne odbywają się w Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie):

1. Operator wózków widłowych

2. Operator kombajnów zbożowych

w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego  w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych  szkół zawodowych w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
wez-udzial-w-darmowym-kursie-5498.jpg

Na Wasze formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami czekamy do  17.01.2019 r.

Więcej szczegółów w informacji o rekrutacji oraz regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie Powiatu Starogardzkiego w zakładce Urząd -  projekty unijne - Przebudowa i remont (...)