W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny

Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy zapraszają wszystkie szkoły ponadgimnazjalne  do wzięcia udziału w turnieju halowej piłki nożnej  ”W poszukiwaniu następców Kazimierza Deyny”  oraz w konkursie wiedzy na temat legendy polskiego futbolu. Ogłaszamy również konkurs plastyczny pt. „Deyna – Mistrz futbolu”.

Turniej odbędzie się 8 grudnia 2017 r. o 9.30 w  hali ZSE

w-poszukiwaniu-nastepcow-kazimierza-deyny-3452.jpg

 

Szczegółowy  regulamin

 

I   Konkurs plastyczny pt. „Deyna – Mistrz futbolu” :

 

  • Konkurs trwa od 4 listopada 2017 r. do 4 grudnia 2017 r. Podpisane prace (imię i nazwisko, nazwa szkoły) prosimy dostarczyć do biura MOS,      Hallera 36 w Starogardzie Gd., w nieprzekraczalnym do 4 grudnia do godz.15.00.

Nagrodzimy trzech laureatów konkursu podczas turnieju halowej piłki nożnej, który odbędzie się 8 grudnia br., a ich prace pojawią się na naszym kalendarzu na rok 2018.

 

II  Turniej halowej piłki nożnej młodość kontra doświadczenie 

 

  • Zespoły "młodzieżowe" składają się z 10 zawodników jednej szkoły, a zespół  "dorosłych" to najlepsi piłkarze wśród radnych Powiatu Starogardzkiego i pracowników Starostwa. System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych zespołów (zgłoszenia przyjmowane są do 1 grudnia na adres mailowy olafiborek@wp.pl). Postaramy się wśród Was wyłonić utalentowanego następcę Kazimierza Deyny!

Spotykamy się 8 grudnia o godz.9.30 w hali ZSE, początek meczów nastąpi zaraz po zakończeniu konkursu wiedzy o Kazimierzu Deynie.

 

III Konkurs wiedzy o Kazimierzu Deynie.

 

  • Każda szkoła wystawia jedną 4-osobową drużynę, mile widziane dziewczęta. Rozpoczęcie konkursu o godz. 9.30 w hali ZSE.