V Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu

W Grodzisku Owidz nie brakowało emocji związanych ze zdarzeniami, których na co dzień doświadczają ratownicy medyczni. Wszystko to za sprawą V Mistrzostw Pierwszej Pomocy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego, podczas których młodzież miała okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności ratownicze :) Zmaganiom przyglądał się Wicestarosta Kazimierz Chyła , Członek Zarządu Patryk Gabriel oraz Magdalena Jankowska z Kociewskiego Centrum Zdrowia, która wraz z ratownikami Czuję, widzę, słyszę, Ratuję przygotowała całe wydarzenie. Po przejściu trudnych, niekiedy podchwytliwych 5 stanowisk i ratowaniu m.in. wisielca czy też uczestnika wypadku samochodowego klasyfikacja poszczególnych drużyn wygląda następująco: I miejsce: II Liceum Ogólnokształcące II miejsce: I Liceum Ogólnokształcące III miejsce: Zespół Szkół Zawodowych IV miejsce: Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim V miejsce: Technikum w Owidzu oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Włodzimierza Mykietyna w Skórczu VI miejsce: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bolesławowie Wszystkim uczestnikom mistrzostw gratulujemy :)