Uczeń Ekonomika laureatem II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Kamil Szwarc, uczeń klasy IV Td Zespołu Szkół Ekonomicznych, zajął II miejsce podczas finału II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. W rywalizacji wzięło udział blisko 2800 osób. Gratulujemy!

uczen-ekonomika-laureatem-ii-ogolnopolskiej-olimpiady-spedycyjno-logistycznej-4531.jpg

Transport, spedycja i logistyka - wiedzą z tych dziedzin musieli się popisać uczestnicy finału II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, który odbył się na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Podczas finału, który odbył się w piątek 6 kwietnia 2018 roku, Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gd. dzielnie reprezentowali: uczennica klasy 4 TeL – Agnieszka Piesik oraz uczeń klasy 4 Td - Kamil Szwarc. Do rywalizacji przystąpiło 61 finalistów wyłonionych spośród 2,8 tysiąca uczestników z całego kraju. Od 10 października 2017 roku do 9 marca 2018 roku przeprowadzono 2 etapy: szkolny i okręgowy. Etap finałowy wyłonił laureatów olimpiady. W tej elitarnej grupie jest uczeń naszej szkoły - Kamil Szwarc, który zajął 2 miejsce. Jest to wielki sukces Kamila, biorąc pod uwagę poziom trudności olimpiady oraz liczbę osób biorących w niej udział.