Szkoła z nowym dyrektorem

Ireneusz Osowicki został nowym dyrektorem Zespołu Szkół Zawodowych im. mjr Hubala w Starogardzie Gdańskim. Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu Powiatu Starogardzkiego nastąpiło uroczyste powierzenie obowiązków. 

szkola-z-nowym-dyrektorem-4947.jpg

Ireneusz Osowicki jest bardzo dobrze znany uczniom, bowiem od lat był wicedyrektorem ds. wychowawczych. Dotychczasowy szef tej placówki Andrzej Bona zdecydował się przejść na emeryturę. Konkurs na to stanowisko wygrał Ireneusz Osowicki. 

Powierzenie obowiązków odbyło się podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Starogardzkiego, na ktorym nie zabrakło życzeń i gratulacji. - Czeka Pana trudne zadanie, bo pełnienie tej funkcji po dyrektorze Bonie, który prowadził szkołę przez wiele lat i był lubiany przez uczniów, na pewno nie jest łatwe, ale życzymy powodzenia. Jestem przekonany, że powierzamy szkołę w bardzo dobre ręce - przyznał Starosta Leszek Burczyk. 

szkola-z-nowym-dyrektorem-4949.jpg

Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim to największa szkoła zawodowa w Powiecie Starogardzkim. W roku 2018 obchodzil jubileusz 60-lecia szkoły i jednocześnie 40. rocznicę utworzenia Zespołu Szkół.

Serdecznie gratulujemy nowemu dyrektorowi!