Spotkanie konsultacyjne dotyczące przejazdów kolejowo-drogowych

Serdecznie zapraszamy na spotkanie konsultacyjne dotyczące przejazdów kolejowo-drogowych na liniach kolejowych nr 203, 744, 215, 743. Spotkanie odbędzie się w środę, 10 października 2018 r.,  o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 17 (sala nr 201).

spotkanie-konsultacyjne-dotyczace-przejazdow-kolejowo-drogowych-5094.jpg

JPL Project Sp. z o. o. na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe SA bierze udział w opracowaniu dokumentacji przedprojektowej dla projektu pn. Prace na pozostałych liniach kolejowych należących do alternatywnego ciągu transportowego Bydgoszcz - Trójmiasto i liniach stycznych oraz Chojnickim Węźle Kolejowym” w ramach projektu „Prace przygotowawcze dla wybranych projektów”. Częścią zadania są konsultacje z władzami lokalnymi, mieszkańcami oraz zarządcami dróg rozwiązań dotyczących przejazdów kolejowo-drogowych.