Pomóżmy wydać podręcznik "Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna"

Wojciech Wons, mieszkaniec Łęga, który działa w tamtejszym domu kultury, a także organizuje spotkania planszówkowo-karciane, wpadł na niebanalny pomysł. Chce wydać podręcznik "Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna". Każdy z nas może pomóc panu Wojtkowi. 

pomozmy-wydac-podrecznik-slowianie-mitologiczna-gra-fabularna-3590.jpg

- Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii na wspieram.to, w celu wydania podręcznika "Słowianie: Mitologiczna Gra Fabularna" - zachęca Wojciech Wons. - Projekt jest inspirowany naszą rodzimą mitologią, a jednym z jego celów jest promowanie Słowiańszczyzny. Gra oferuje wiele konwencji i możliwości, przez co może dostarczyć niezliczone godziny dobrej zabawy w gronie znajomych! Zasady zostały skonstruowane w taki sposób, by osoba zaczynająca przygodę z grami fabularnymi mogła jak najszybciej i najprościej rozpocząć sesję, jednak znajdą się też rozszerzenia mechaniki by zaspokoić weteranów gatunku!Dziękujemy Wam za wszelakie wsparcie, pamiętajcie - udostępniając projekt, również pomagacie!
Akcja w Słowianach: Mitologicznej Grze Fabularnej rozgrywa się w fikcyjnym świecie, na kontynencie Slavy, który został w naturalny sposób podzielony na siedem zróżnicowanych regionów. Nie panuje nad nimi żadna rozciągnięta władza, większość stanowią „państwa-wioski”, w których rządzą plemiona z odmiennymi prawami czy tradycjami. Choć łączy ich wiara w słowiańskich bogów i  wspólna krew przodków, to czasem wybuchają między nimi konflikty. To dynamiczny i różnorodny świat, który cały czas się zmienia! Dzięki temu Mistrz Gry ma pełną swobodę podczas kreowania scenariuszy.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://wspieram.to/slowianie