Położna z KCZ na podium w plebiscycie Hipokrates Pomorza 2018

Małgorzata Gwiazda zajęła III miejsce w powiecie starogardzkim w kategorii Pielęgniarka/Położna Roku w Plebiscycie „Dziennika Bałtyckiego” Hipokrates Pomorza.

polozna-z-kcz-na-podium-w-plebiscycie-hipokrates-pomorza-2018-4741.jpg

Z zawodem położnej związana jest od 1986 roku. Od 10 lat pracuje w starogardzkim szpitalu.  - Wybrałam zawód z powołania, lubię wspierać i pomagać kobietom w tych trudnych i ciężkich dla nich chwilach i zajmować się niemowlętami – mówi Małgorzata Gwiazda, położna z Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o.

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu kobiety. Jak mówi Pani Małgorzata najważniejsze jest aby przyszłe mamy nie bały się porodu. - Wiadomo, jest to wielki stres dla przyszłej mamy, ale niezwykle istotne jest to aby kobieta zaufała położnej. Chcemy przecież zrobić wszystko dla Niej jak najlepiej, wspierać Ją i pomagać – dodaje Małgorzata Gwiazda.

Pani Małgosia swoją życzliwością, empatią i serdeczną troską spowodowała, że została doceniona przez pacjentki. Serdecznie gratuluję! – mówi Aleksandra Brdak, Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Neonatologicznego.

Również dołączamy się do gratulacji.