Od 10 października rusza rekrutacja na kursy dla osób dorosłych

Rusza rekrutacja na kursy dla osób dorosłych:

1. GOSPODARKA PASIECZNA
  2. PROJEKTOWANIE, URZĄDZANIE I PIELĘGNACJA ROŚLINNYCH OBIEKTÓW ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU
  3.  PROWADZENIE RACHUNKOWOŚCI
  4. WÓZKI WIDŁOWE W RAMACH ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH CKP W BOLESŁAWOWIE
  5. WÓZKI WIDŁOWE W RAMACH KOCIEWSKIEGO CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
  6. KURS PRAWA JAZDY KAT. B

w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Na Wasze Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami czekamy do 17.10.2017 r.

Więcej szczegółów w informacji o rekrutacji oraz regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie Powiatu Starogardzkiego w zakładce Urząd -> projekty unijne -> Przebudowa i remont (...)

Zapraszamy!