Nowe laptopy i tablety

nowe-laptopy-i-tablety-6493.jpg

W związku z realizowanymi zajęciami w formie zdalnej w projekcie „Zdolni z Pomorza – powiat starogardzki” zakupiony został sprzęt dla Lokalnego Centrum Nauczania Kreatywnego tj. I Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim. Co trafiło do Centrum?

nowe-laptopy-i-tablety-6492.jpg

Sprzęt został w użyczenie przekazany nauczycielom do prawidłowej realizacji lekcji. Łącznie zakupiono  9 szt. laptopów z kamerką, które z pewnością ułatwią przeprowadzenie zajęć w formie zdalnej, a także kontakt z uczniami oraz 9 szt. tabletów graficznych (głównie wykorzystywanych przez matematyków, fizyków, informatyków), które ułatwią pisanie równań oraz rysowanie wykresów.

Zakup sprzętu współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.