Nadal trwa rekrutacja na kurs

Ważna informacja dla osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje. Od 6 lutego 2018 r. przedłużamy rekrutację na kurs dla osób dorosłych. Jest to kurs pod nazwą: Pozyskiwanie i przetwarzanie produktów pszczelarskich.

nadal-trwa-rekrutacja-na-kurs-4007.jpg

Kurs odbywa się w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Na Wasze Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami czekamy do 13.02.2018 r.

Więcej szczegółów w informacji o rekrutacji oraz regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie Powiatu Starogardzkiego w zakładce Urząd -> projekty unijne -> Przebudowa i remont (...)

Zapraszamy!

pliki do pobrania