Możesz wypożyczyć komputer

Dobra wiadomość dla wszystkich uczestników projektu "Wybieram przyszłość zawodową – podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w Powiecie Starogardzkim". Jeśli macie problem z dostępem do komputera, który miałby Wam posłużyć do realizacji zajęć zdalnych z doradztwa edukacyjno-zawodowego, to mamy świetne rozwiązanie. Wystarczy zgłosić się do nas i wypożyczyć sprzęt!

mozesz-wypozyczyc-komputer-6446.jpg

W ramach projektu zakupiliśmy 83 notebooki, które zostaną udostępnione uczniom do realizacji zdalnych zajęć z doradztwa edukacyjno-zawodowego, zarówno do sesji indywidualnych, jak i grupowych. Komputery mają zapewnić sprawne nauczanie w trybie on-line. Niestety, pandemia COVID-19 i towarzyszące jej zagrożenie wymusiło poszukiwania nowych, bezpiecznych form nauczania. Nauka zdalna okazała się najlepszą z nich i wierzymy, że nowe komputery znacząco wspomogą ten proces. Wszystkie laptopy zostały wyposażone w specjalistyczne oprogramowanie do realizacji doradztwa zawodowego.

Osoby chętne, które chciałyby wypożyczyć komputer na czas realizacji zajęć, mogą się zgłaszać do Starostwa Powiatowego (pokój 310). Osobą do kontaktu jest Karolina Wysocka, tel. 58 767 35 79.

Projekt "Wybieram przyszłość zawodową – podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego w Powiecie Starogardzkim" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.