Kondolencje

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 11.04.2017r. zmarł Kazimierz Kasprzyk.
Od 2010 roku był trenerem młodej grupy tyczkarzy. Założył ją w LLKS Ziemi Kociewskiej w Skórczu. Jego wychowankami są m.in. medaliści Mistrzostw Polski w kategorii młodzików i juniorów - Andrzej Łaski i Aleksander Mania. W marcu tego roku został uhonorowany tytułem Trenera Roku Powiatu Starogardzkiego 2016.

Rada Powiatu Starogardzkiego

Zarząd Powiatu Starogardzkiego

składa rodzinie zmarłego wyrazy współczucia i kondolencje.

Śmierć Pana Kazimierza Kasprzyka to niepowetowana strata dla naszego powiatu i całego regionu Kociewie.

Msza Św. w intencji śp. Kazimierza, zostanie odprawiona w sobotę, 22 kwietnia o godz. 11:00 w kościele parafialnym w Skórczu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Krzeszowicach/ koło Krakowa we wtorek, 18 kwietnia o godz. 15:00.

kondolencje-2330.jpg