Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zgłoś się na kurs

Od czwartku, 1 marca 2018 r. rusza rekrutacja na darmowe kursy dla osób dorosłych. Kto i na jakich zasadach może wziąć w nich udział?

chcesz-podniesc-swoje-kwalifikacje-zglos-sie-na-kurs-4106.jpg

1. Specjalista ds. transportu i logistyki
  2. Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego
  3. Kurs Obsługi Programów do Projektowania 2D
  4. Kurs Obsługi Programów do Projektowania 3D
  5. Kurs rysunku technicznego
  6. Kurs obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie CNC rozszerzony
  7. Kurs elektroenergetyczny SEP do 1 kV na stanowisku eksploatacji (E1)
  8. Kurs zarządzania łańcuchem dostaw

w ramach kształcenia ustawicznego w projekcie „Przebudowa i remont wraz z wyposażeniem obiektów 2 centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego w Powiecie Starogardzkim w ramach kształtowania sieci ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w województwie pomorskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Na Wasze Formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami czekamy do 07.03.2018 r.

Więcej szczegółów w informacji o rekrutacji oraz regulaminie rekrutacji umieszczonym na stronie Powiatu Starogardzkiego w zakładce Urząd -> projekty unijne -> Przebudowa i remont (...)

Zapraszamy!