Biegam, bo lubię lasy - już 3 czerwca!

Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides oraz Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim serdecznie zapraszają na I Bieg BiegamBoLubię LASY, który odbędzie się w leśniczówce Szpęgawsk w niedzielę, 3 czerwca na dystansie 5 km.

biegam-bo-lubie-lasy-juz-3-czerwca-4681.jpg

Podczas imprezy zaplanowane zostały również biegi towarzyszące dla dzieci na 300 m (kat. do 7 lat) i 600m (kat. 8-11 lat) oraz bieg dla niepełnosprawnych na 600 m. W ramach biegu głównego przewidujemy dodatkową klasyfikację w Przełajowych Mistrzostwach Powiatu Starogardzkiego dla młodzieży w kat. 12-15 lat oraz 16-19 lat. Zapisy elektroniczne na stronie elektronicznezapisy.pl kończą się 29 maja i dotyczą chętnych na wszystkich dystansach – także biegów towarzyszących. Więcej szczegółów można przeczytać na klubowym facebooku.

Udział w biegach towarzyszących oraz w biegu głównym dla młodzieży z terenu Powiatu Starogardzkiego jest bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Na uczestników na mecie będzie też czekał posiłek regeneracyjny i kiełbaska, którą będzie można upiec w ognisku.

Gościem specjalnym imprezy będzie Grzegorz Gajdus – olimpijczyk z Atlanty z 1996r., rekordzista Polski w maratonie (do 03.03.2012 r. ), 4-krotny mistrz Polski – w biegu na 10 000 m, półmaratonie i biegu przełajowym, jeden z najlepszych maratończyków w historii polskich biegów, a obecnie trener z wieloma osiągnięciami.

Serdecznie zapraszamy do udziału!