24 marca rusza Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018!

Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018 to cykl trzech turniejów tenisowych dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Akademię Tenisa Marek Murawski, po których wyłoniony zostanie zwycięzca klasyfikacji generalnej. 
W sobotę, 24 marca na krytym korcie tenisowym przy Pomorskiej Szkole Wyższej przy ul. Kościuszki 112 w Starogardzie Gdańskim odbędzie się pierwszy turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży z cyklu Ford Gołębiewski Tennis Cup 2018.

24-marca-rusza-ford-golebiewski-tennis-cup-2018-4293.jpg


Dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów wydarzenia. Jak informują organizatorzy, do grona sponsorów, prócz głównego - tytularnego Ford Gołębiewski dołączyli również:
• Kula Bowling
• Piętro - Centrum Rozrywki
• KFC
• Pomorska Szkoła Wyższa
• Da Grasso Starogard Gdański

Serdecznie zapraszamy chętne dzieci, młodzież oraz rodziców, rodzeństwo, kibiców i miłośników tenisa do udziału w tym wydarzeniu - przewidziany jest poczęstunek dla wszystkich, ale przede wszystkim zdrowa, sportowa rywalizacja, wspaniałe emocje i rodzinna atmosfera!

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 11.00. Startuje grupa starsza – kategoria do lat. 15 (pomarańczowa), natomiast od godz. 14.00 swoje mecze rozegrają dzieci do lat 10 ( kategoria czerwona). System gier będzie uwarunkowany od liczby uczestników.

UWAGA: Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do dnia 22.03.2018 r. u trenera Marka Murawskiego pod numerem telefonu 603 846 856.