Ważna informacja dotycząca kwalifikacji wojskowych

Wydane zostało rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej zmieniające rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 r.

Nowoczesna pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych

Z nowoczesnej pracowni maszyn i urządzeń elektrycznych oraz pracowni instalacji elektrycznych mogą korzystać uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Starogardzie. Zakup został dofinansowany kwotą 35 tys. zł przez firmę Energa Operator S.A. w Gdańsku.

Zmiany w związku z nową ustawą

W związku z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych strona znajduje się w przebudowie.

Dla kogo "Kociewskie Gryfy"?

W nietypowych okolicznościach związanych z sytuacją epidemiczną, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa odbyła się doroczna gala wręczenia nagród starosty starogardzkiego „Kociewski Gryf”. Kto otrzymał wyróżnienie za pracę i osiągnięcia w 2019 roku?

Zapłać przy pomocy terminali

Starosta Starogardzki informuje, że od dnia 9 września 2020 r. w Wydziale Komunikacji, Transportu i Dróg uruchomiono terminale płatnicze, dzięki którym przy pomocy karty płatniczej można opłacić czynności związane z wydaniem prawa jazdy czy dowodu rejestracyjnego.

Laptopy trafiły do powiatowych szkół

Pandemia koronawirusa Sars-CoV-2 i towarzyszące jej zagrożenie wymusiły poszukiwania nowych, bezpiecznych form nauczania dla uczniów szkół Powiatu Starogardzkiego. Nauka zdalna okazała się najlepszą z nich. W tym celu w ramach trzech różnych projektów Powiat Starogardzki zakupił sprzęt komputerowy.

Komunikat Starosty Starogardzkiego

W trosce o zdrowie Klientów oraz pracowników Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-COV-2 od dnia 18 sierpnia 2020 roku do odwołania obowiązują następujące zasady obsługi Klientów:

17 sierpnia Starostwo jest nieczynne

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 4/2020 Starosty Starogardzkiego, w dniu 17 sierpnia 2020 r. (poniedziałek), Starostwo Powiatowe będzie nieczynne.

Połącz naukę z przygotowaniem do pracy

11 – 4 Hufiec Pracy w Starogardzie Gdańskim informuje o trwającym naborze młodzieży na rok szkoleniowy 2020/2021. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać osobiście w siedzibie Hufca Os. 60-lecia ONP 14 w Starogardzie Gdańskim lub telefonicznie pod  nr 58 775 30 65, codziennie w godz. 7.45 – 15.45.