Nowoczesna pracownia maszyn i urządzeń elektrycznych

Z nowoczesnej pracowni maszyn i urządzeń elektrycznych oraz pracowni instalacji elektrycznych mogą korzystać uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Starogardzie. Zakup został dofinansowany kwotą 35 tys. zł przez firmę Energa Operator S.A. w Gdańsku.

Weź udział w konkursie "PracoDawca Zdrowia"

Ministerstwo Zdrowia, chcąc uhonorować wszystkich pracodawców, którzy dbają o swoich pracowników, zorganizowało konkurs „PracoDawca Zdrowia”. Celem konkursu jest promocja profilaktyki zdrowotnej w miejscu pracy i zwiększenie liczby osób zgłaszających się na badania profilaktyczne wykrywające choroby cywilizacyjne, a w szczególności nowotwory.

Kondolencje

Panu Markowi Gabrielowi

oraz Jego Rodzinie i Bliskim

najszczersze wyrazy współczucia,

wsparcia i otuchy w trudnych chwilach

z powodu śmierci Taty

składa

Zarząd Powiatu Starogardzkiego

oraz Pracownicy Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim

Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia na ogólnopolskiej arenie

Stowarzyszenie Kobiety Kwiaty Kociewia od lat promuje nasz region, zwyczaje i obrzędowość Kociewia przy wszechstronnym rozwoju wiejskich kobiet. Z roku na rok organizacja i całe Kociewie rozpoznawalne jest na terenie całego kraju. A wszystko to za sprawą promocji działań. Tym razem Stowarzyszenie zagościło na łamach ogólnopolskiego kwartalnika „moja Wieś”, a Prezes Alina Jeleń także na okładce.

Szkolenia dotyczące e-recept i e-skierowań

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) rozpoczyna cykl BEZPŁATNYCH szkoleń nt. e-recept, e-skierowań oraz Internetowego Konta Pacjenta (IKP dostępnego pod adresem pacjent.gov.pl). Spotkanie w powiecie starogardzkim odbędzie  się w czwartek,  8 sierpnia 2019 roku o godz. 11:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim przy ul. Tadeusza Kościuszki 17.

Informacja

W związku z pracami remontowymi w dniach od 10.07.2019 do 12.07.2019 Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjno Kartograficzny będzie nieczynny.
Za utrudnienia przepraszamy.
Trwa rekrutacja do hufca pracy

11 – 4 Hufiec Pracy w Starogardzie Gdańskim informuje o rozpoczęciu naboru młodzieży na rok szkoleniowy 2019/2020 do szkoły podstawowej z oddziałami przysposabiającymi do pracy (kl. VII, VIII ), (dot. także osób, które nie ukończyły ośmioletniej szkoły podstawowej, niemających 15 lat).

Rejestracja pojazdów będzie nieczynna

W związku z pracami remontowymi informujemy, że w dniu 05.07.2019 r. (piątek) rejestracja pojazdów (pokoje 014 i 015) oraz prawa jazdy będą nieczynne.

Kolejny etap modernizacji szpitala.

Dziś w Starostwie została podpisana umowa na zakup sprzętu do zakładu diagnostyki obrazowej oraz wykonanie niezbędnych praz adaptacyjnych.

Dołącz do programu "Zdolni z Pomorza"

Jesteś młodym, zdolnym, utalentowanym, myślącym kreatywnie, ciekawym świata i chłonnym wiedzy mieszkańcem powiatu starogardzkiego? Dołącz do programu „Zdolni z Pomorza – powiat starogardzki”